Subtiele en elegante bedrukking, waarbij contrasterende kleurvlakken vervagen op een rustieke, gemêleerde ondergrond in beigetinten, verkregen door de gebruikte Alpaca in zijn natuurlijke kleur. Een nieuwe Premium Socks & More serie in 4 ply dikte, waarmee je kunt dromen van comfortabele en zachte sokken van de hoogste kwaliteit!
.
Breinaald: 2,5-3
Gewicht: 100 gram.
Lengte: 400 meter.
Samenstelling: 65% Merino Superwash - 25% Polyamide - 10% Alpaca
Proeflapje 10x10cm: 30 steken x 42 naalden
Katia Cotton-Yak is een garen van natuurlijke satijnen vezels, geschikt voor alle seizoenen. Cotton-Yak geeft frisheid en zachtheid aan de truien voor het tussenseizoen, gebreide vesten of poncho's voor de vrouw. De mix van katoen, wol en jak is buitengewoon voor het maken van babykleding en zachte dekens.
Naalddikte: 2,5-3
Gewicht: 50 gram
Lengte: 130 meter
Samenstelling: 60% Katoen - 30% Wol - 10% Jak
Proeflapje 10x10cm: 22 steken x 28 naalden
Trui maat 42 ca 8 bol(len)
Yak Alpaca Zijde Gerecycled Viscose Polyacryl Viscose Ecovero , 2.5 15 Wol en Garens. alles voor haken en breien bij hobbyboutique Monique| Bel ons +31 (0)53 4774097