Dompel jezelf onder in de warmte en underground stijl van Soho Alpaca van Concept by Katia! Deze volumineuze en geborstelde garen combineert de zachtheid van superfijne alpaca met de warmte van merino in een gedurfd kleureffect. De complexe multi-textuur creëert een prachtig mouliné-effect dat perfect past bij de trends van nu. Brei comfortabel met naalden in maat 7 en maak leuke truien. En het beste van alles is dat het machinewasbaar is! Koop Soho Alpaca en brei in stijl!
Breinaald: 6,5-7
Haaknaald: 7-8
Gewicht: 50 gram.
Lengte: 75 meter.
Trui maat: 42: ca. 7 bol(len)
Samenstelling:50% Alpaca Superfine - 32% Merino - 18% Polyamide
Proeflapje 10x10cm: 12 steken x 15 naalden
Ontdek de natuurlijke schoonheid met Pure Alpaca Natural Colours van Concept by Katia! Dit innovatieve garen biedt de gezellige look van bouclé zonder het gewicht, dankzij het unieke veelkleurige effect in zuivere alpacawol. De extreme lichtheid en uitzonderlijke prestaties maken het de perfecte keuze voor het breien van colsjaals, grove kledingstukken en vesten met maat 8 naalden. Creëer betoverende en tijdloze stukken met de natuurlijke tinten van alpaca!
Breinaald: 7-8
Haaknaald: 8-9
Gewicht: 50 gram.
Lengte: 100 meter.
Trui maat 42 ca. 5 bollen
Samenstelling:93% Alpaca Superfine - 7% Polyamide
Proeflapje 10x10cm: 9 steken x 12 naalden
Ontdek de voortreffelijke lichtheid van Light Alpaca Merino van Concept by Katia! Gemaakt van de perfecte mix van extra fijne merinowol en superfijne alpaca, biedt dit garen je een brei-ervaring als geen ander. De innovatieve en pluizige structuur maximaliseert de kwaliteiten van deze twee prachtige vezels. Geniet van de zachtheid en het volume van een echte wolkenknuffel in elk kledingstuk dat je maakt. Til je handgebreide projecten naar een hoger niveau met Light Alpaca Merino en laat je creativiteit de vrije loop!.
Breinaald: 5-5,5
Haaknaald: 5,5-6
Gewicht: 50 gram.
Lengte: 150 meter.
Trui maat 42 ca. 6 bollen
Samenstelling:68% Merino Extrafine - 22% Alpaca Superfine - 10% Polyamide
Proeflapje 10x10cm: 17 steken x 26 naalden
Dompel jezelf onder in de zachte en schattige wereld van Katia Velvet Mini! Dit chenille garen, van uitzonderlijke kwaliteit en levendige kleuren, biedt een unieke brei ervaring. De innovatieve technologie waarmee het Velvet Mini garen gemaakt wordt, kun je allerlei soorten zacht speelgoed maken met een ultrazacht en duurzaam gevoel dat niet afgeeft na verloop van tijd. Het Velvet Mini garen is de perfecte keuze voor je amigurumi projecten waar precisie en kwaliteit belangrijk zijn. Maak de zachtste amigurumi's in de trend van kawaii haakfiguren met Katia Velvet Mini!
Jullie hebben erom gevraagd dus wij leveren het voor de zomer: maak kennis met Katia RAFFIA X-TREME, de vernieuwde versie van de klassieke Rafia! Met een 100% natuurlijke en biologische oorsprong, komt deze viscose rafia het een grotere weerstand en kwaliteit voor je gehaakte projecten. De dikte en dichtheid zijn perfect om mooie hoeden en tassen te creëren, onmisbaar voor je vakantie. Laat je inspireren door de verschillende patronen van accessoires in het speciale Crochet magazine en beleef een 100% handgemaakte zomer!
Breinaald:-5-6
Haaknaald: 5,5-6
Gewicht: 100 gr.
Lengte: 120 m.
Samenstelling: 100% Viscose cellulose
Proeflapje 10x10cm: 18 steken x 15 naalden
Katia Winter Washi is een dik garen van 47% polyester, 20% viscose, 13% acryl, 10% mohair en 10% polyamide. Deze combinatie zorgt ervoor dat je het effect van leer krijgt. Dit garen is uitermate geschikt voor het maken van een leuke tas of interieur accesoires. Met Katia Winter Washi is het ook mogelijk om een fijne sjaal of top te maken..
Hul uzelf in de droom van Alpaca Superfine en katoen met Katia Somnium, geruwd garen met kleurverloop en een subtiele component van kleine fonkelende pailletten. Bol met Beperkte Oplage, met name bedoeld om elegante en stijlvolle omslagdoeken te breien of te haken. U heeft slechts een bol Somnium nodig, in een van de prachtige op de zonsondergang geïnspireerde kleuren, en breinaalden nummer 5 om een stola met volume en precies de juiste glittertoets te breien...
Naalddikte: 5-5,5
Gewicht: 150 gram.
Lengte: 450 meter.
Trui maat 42: 2 bol(len)
Samenstelling: 42% Alpaca Superfine - 34% Katoen - 23% Polyamide - 1% Polyester
Proeflapje 10x10cm: 17 steken x 22 naalden
Funny Azteca is een perfect voorbeeld van hoe creativiteit en kleuren hand in hand gaan. De vrolijke en levendige tinten maken van jouw werk een waar kunstwerk.
Vrolijk jouw projecten op met het prachtige garen Funny Azteca! De 6 overlopende kleuren helpen jou om unieke en stijlvolle kledingstukken te creëren. Geef jouw leven een kleurrijke touch met deze vernieuwde versie van onze Best Seller Katia Azteca..
Breinaald: 5-5,5
Haaknaald: 6-7
Gewicht: 100 gram.
Lengte: 180 meter.
Trui maat 42 ca. 5 bollen
Samenstelling: 53% Scheerwol - 47% Acryl
Proeflapje 10x10cm: 17 steken x 23 naalden
Zie er geweldig uit met Reiki van Concept by Katia! Dit luxueuze garen op basis van Superfine Alpaca is verkrijgbaar in effen en veelkleurige kleuren die perfect te combineren zijn. Zie er overal prachtig uit met dit zachte garen in levendige strepen. Er bestaat niets beters om stijl en moderniteit toe te voegen aan jouw looks. Voeg Concept by Katia Reiki vandaag nog toe aan je garderobe!.
Breinaald: 5,5-6
Gewicht: 50 gram.
Lengte: 110 meter.
Trui maat 42 ca. 5 bollen
Samenstelling: 60% Alpaca Superfine - 29% Merino - 11% Polyamide
Proeflapje 10x10cm: 13 steken x 20 naalden
Ongelofelijk licht met een uitstekend rendement! Piumino doet de schoonheid van Alpaca goed uitkomen in dit garen met kleurverloop en een verfijnd maar contrasterend effect van kleurtoevoegingen. Opvallend is het grote formaat van deze bol van 50 gram, zowel vanwege het volume en de zachtheid, als de looplengte ervan, namelijk 125 meter. Er zijn maar 2 bollen Piumino nodig om een zachte sjaal met geruwd voorkomen te breien.
Breinaald: 6,5-7
Haaknaald: 7-8
Gewicht: 50 gram.
Lengte: 125 meter.
Trui maat: 42: ca. 4 bol(len)
Samenstelling: 64% Alpaca Superfine - 36% Polyamide
Proeflapje 10x10cm: 11 steken x 17 naalden
Smoothie Alpaca is een zachte en delicate fantasie met parelmoerlook, met een prachtig kleurovergangseffect, gepresenteerd in een innovatief conusformaat van 200 gram, waarmee u heerlijke zachte sjaals kunt maken dankzij de kwaliteit van de gebruikte Superfine Alpaca.
Breinaald: 5-5,5
Gewicht: 200 gram.
Lengte: 600 meter.
Samenstelling: 50% Alpaca Superfine - 50% Polyester
Proeflapje 10x10cm: 18 steken x 21 naalden
Katia Azteca Tweed is een nieuwe versie van het geliefde Katia Azteca garen is nu verkrijgbaar in bollen van 50 gram. Het is aangepast aan de laatste trend in de breimode: de tweed. Katia Azteca Tweed is een speels garen dat perfect is voor winterse projecten. Het degradé kleureffect en de Viscose spikkels in contrastkleur creëren een prachtige tweedprint..
Breinaald: 5-5,5
Haaknaald: 6-7
Gewicht: 50 gram.
Lengte: 90 meter.
Trui maat: 42: ca. 10 bol(len)
Samenstelling:47% Acryl , 47% Scheerwol , 6% Viscose
Proeflapje 10x10cm: 17 steken x 23 naalden
Brei jeugdige en modieuze kleding met Supreme Merino, een lontgaren van zeer lichte, volumineuze wol, die uitzonderlijk fijn aanvoelt. Supreme Merino is zoals alle 100% merino wol uit onze catalogus, afkomstig van gecertificeerd mulesing-vrije schapen. Geniet met Supreme Merino van een breed scala aan eigentijdse kleuren voor de mooiste combinaties van gebreide kledingstukken voor het hele gezin..
Haaknaald: 6
Breinaald: 5,5-6
Gewicht: 50 gram.
Lengte: 75 meter.
Samenstelling: 45% Acryl - 45% Merino - 10% Alpaca Superfine
Proeflapje 10x10cm: 15 steken x 20 naalden
Trui maat 42: ca.10 bol(len)
Katia Perline is een fantasie garen dat heerlijk zacht aanvoelt. Dit bontlook garen is dan ook zeer geschikt voor alle leeftijden. Door het garen loopt een zilverdraadje waardoor het garen extra chic wordt.
Naalddikte: 5,5-6
Gewicht: 50 gram.
Lengte: 80 meter.
Samenstelling: 60% Polyamide, 40% Polyester
Proeflapje 10x10cm: 17 steken x 24 naalden
Trui maat 42: ca.11 bol(len)
Katia Polar is een speels effectgaren dat met zijn pluizige draad zorgt voor een echte bontlook. Katia Polar is gemaakt van 100% Polyester en is met zijn velvet bontachtige looks perfect voor het maken van warme accessoires als mutsen en sjaals. Met zijn zachte touch draagt Katia Polar heerlijk comfortabel.
Tip van Katia: Vanwege de produktiekenmerken van dit artikel en om een homogeen breiwerk te verkrijgen in textuur en kleur, raden wij aan om het te breien met 2 bollen garen, hierbij afwisselend twee naalden breien met elk van de bollen garen.
Naalddikte: 7-8
Gewicht: 100 gram.
Lengte: 60 meter.
Trui maat 42: ca. 5 bol(len)
Samenstelling: 100% Polyester
Proeflapje 10x10cm: 7 steken x 12 naalden
Katia Merino Aran is een getwijnde zachte merino draad, gecombineerd met acryl. Hierdoor is het een hele sterke draad, geschikt voor het maken van mooie kledingstukken of een lekkere warme col.
Naalddikte: 5-5,5
Gewicht: 100 gram.
Lengte: 155 meter.
Trui maat: 42: ca. 5 bol(len)
Samenstelling: 52% merino, 48% polyacryl
Proeflapje 10x10cm: 16 steken x 20 naalden
Alpaca Superfine Zijde Polyacryl Polyester Scheerwol Viscose cellulose , 5.5 8 Wol en Garens. alles voor haken en breien bij hobbyboutique Monique| Bel ons +31 (0)53 4774097