Katia Cotton-Yak is een garen van natuurlijke satijnen vezels, geschikt voor alle seizoenen. Cotton-Yak geeft frisheid en zachtheid aan de truien voor het tussenseizoen, gebreide vesten of poncho's voor de vrouw. De mix van katoen, wol en jak is buitengewoon voor het maken van babykleding en zachte dekens.
Naalddikte: 2,5-3
Gewicht: 50 gram
Lengte: 130 meter
Samenstelling: 60% Katoen - 30% Wol - 10% Jak
Proeflapje 10x10cm: 22 steken x 28 naalden
Trui maat 42 ca 8 bol(len)
Katia Baby Nature is gemaakt van een heerlijke zachte scheerwol die niet prikt. Door de zachtheid en machine wasbaarheid is dit een ideaal garen voor baby- en kinderkleding. Het is ook ideaal voor het breien, of haken een superzacht plaid voor op de bank!
Yak Gerecycled polyester uit plastic flessen Polyacryl Scheerwol Viscose Ecovero , 2.5 3.5 Wol en Garens. alles voor haken en breien bij hobbyboutique Monique| Bel ons +31 (0)53 4774097