Katia Sockirumi is een zachte, sterke chenille met de ideale dikte om comfortabele sokken en schattige amigurumi te breien of haken. De kwaliteit zorgt voor een perfect, pluisvrij resultaat en is veilig voor baby’s. Perfect voor kerstontwerpen met een leuke collectie van 8 sokken, ontworpen door @gallimelmas, met schattige “mini” amigurumi-accessoires waar kleintjes dol op zullen zijn.
Voeg een subtiele glans toe met Concept Combine & Pailletes, een kettinggaren met delicate pailletten voor een elegante sprankeling. Perfect in combinatie met geruwde garens zoals Katia Ingenua of Concept Silky Mohair, waarmee elk project een verfijnde uitstraling krijgt. Geniet van het maken van unieke, handgemaakte kleding en accessoires om op elke gelegenheid te stralen...
Breinaald 2-3
Laat je inspireren door Katia Holi, een uniek garen met een perfect kleurverloop, gepresenteerd in 200 g cakevormige bollen. De innovatieve mix van wol, acryl en polyamide zorgt voor stevigheid, volume en een subtiel pluche-effect, helemaal volgens de laatste trends. Brei een sjaal of haak een omslagdoek met slechts één bol! Durf unieke en kleurrijke creaties te maken met Katia Holi..
Calma van Concept by Katia is een zacht en warm kettinggaren, gemaakt van hoogwaardig katoen met een lichte, satijnen glans van viscose. De elegante en delicate structuur maakt het een onmisbare basic voor elk seizoen. Maak tussenseizoenskleding met een subtiel mat-glanzend effect en een onbeschrijfelijke zachtheid met het Calma-garen van Concept by Katia!
Breinaald: 4,5-5
Haaknaald: 4-5
Gewicht: 50 gram
Lengte: 85 meter
Trui maat 42: 10 bollen
Samenstelling: 50% Katoen - 47% Viscose - 3% Polyamide
Proeflapje 10x10cm: 19 steken x 24 naalden
Dompel jezelf onder in de warmte en underground stijl van Soho Alpaca van Concept by Katia! Deze volumineuze en geborstelde garen combineert de zachtheid van superfijne alpaca met de warmte van merino in een gedurfd kleureffect. De complexe multi-textuur creëert een prachtig mouliné-effect dat perfect past bij de trends van nu. Brei comfortabel met naalden in maat 7 en maak leuke truien. En het beste van alles is dat het machinewasbaar is! Koop Soho Alpaca en brei in stijl
Breinaald: 2-3
Haaknaald: 2,5-3
Gewicht: 50 gram.
Lengte: 360 meter.
Trui maat: 42: ca. 5 bol(len)
Samenstelling:80% Viscose - 20% Polyester
Ontdek de voortreffelijke lichtheid van Light Alpaca Merino van Concept by Katia! Gemaakt van de perfecte mix van extra fijne merinowol en superfijne alpaca, biedt dit garen je een brei-ervaring als geen ander. De innovatieve en pluizige structuur maximaliseert de kwaliteiten van deze twee prachtige vezels. Geniet van de zachtheid en het volume van een echte wolkenknuffel in elk kledingstuk dat je maakt. Til je handgebreide projecten naar een hoger niveau met Light Alpaca Merino en laat je creativiteit de vrije loop!.
Breinaald: 5-5,5
Haaknaald: 5,5-6
Gewicht: 50 gram.
Lengte: 150 meter.
Trui maat 42 ca. 6 bollen
Samenstelling:68% Merino Extrafine - 22% Alpaca Superfine - 10% Polyamide
Proeflapje 10x10cm: 17 steken x 26 naalden
Alpaca Superfine wol met een innovatieve behandeling, waardoor u uw breiwerk met de grootste zorg kunt onderhouden en het zonder probleem in de wasmachine kunt doen. Alpaquina is een ideaal garen voor het breien van sokken en babykleding. We stellen wij u daarom voor om een eenvoudig babytruitje te breien met slechts één streng van 100 gram Alpaquinawol.
Breinaald: 2-2,5
Haaknaald: 2,5-3
Gewicht: 100 gram.
Lengte: 360 meter.
Trui maat: 42: ca. 5 bol(len)
Samenstelling: 75% Alpaca Superfine - 25% Polyamide
Proeflapje 10x10cm: 32 steken x 39 naalden
Angelo garen van Concept by Katia is de beste optie om zachte en lichte kledingstukken te breien! Een mengsel van Virgin Wool en Polyamide dat jouw creaties een engelachtige uitstraling en een prachtige kleurverloop geeft. Je hebt slechts 3 bolletjes Angelo nodig om een vrouwentrui met lange mouwen te breien. Laat je inpakken door de warmte van Angelo by Concept by Katia!
Breinaald: 3,5-4,5
Haaknaald"4,5-5
Gewicht: 100 gram.
Lengte: 450 meter.
Trui maat: 42: ca. 3 bol(len)
Samenstelling: 67% Merino Extrafine - 33% Polyamide
Proeflapje 10x10cm: 22 steken x 30 naalden
Het perfecte geruwde effect in de zomer is nu mogelijk dankzij Katia Pluma! Dit verrassende garen met natuurlijk aanzien doet denken aan mohair-achtig garen vanwege zijn zachte en donsachtige touch. Brei tijdloze en trendy kleding met naalden van 5 om Pluma maximaal te benutten. Geniet door ermee te breien, alleen of in combinatie met andere soorten garen voor meer volume-effecten in uw comfortabelste truien. Brei en kleed met uw creaties het hele jaar door!
Naalddikte: 5,5
Breinaald: 4,5-5
Gewicht: 50 gram
Lengte: 150 meter
Trui maat: 42: ca. 5 bol(len)
Samenstelling: 85% Katoen - 15% Polyamide
Proeflapje 10x10cm: 17 steken x 25 naalden
Katia Ingenua is een mooie mohair draad voor een mooie shawl, een prachtig vest of een mooie trui, alles is mogelijk!
Naalddikte: 5-5,5
Gewicht: 50 gram.
Lengte: 140 meter.
Trui maat: 42: ca. 5 bol(len)
Samenstelling: 78% mohair, 13% polyamide, 9% merino
Proeflapje 10x10cm: 16 steken x 20 naalden