Ontdek Katia Big Bambi, de evolutie van ons geliefde chenillegaren Katia Bambi! Met een grotere dikte volgt het de trend van dikkere garens. We hebben onze klassieke chenille vernieuwd in een versie voor haaknaalden maat 12/15, perfect voor XXL amigurumi's. Haak gemakkelijk een warme colsjaal of een schattig babydekentje. Maak de leukste projecten met extra zachtheid met Katia Big Bambi!.
Dompel jezelf onder in de zachte en schattige wereld van Katia Velvet Mini! Dit chenille garen, van uitzonderlijke kwaliteit en levendige kleuren, biedt een unieke brei ervaring. De innovatieve technologie waarmee het Velvet Mini garen gemaakt wordt, kun je allerlei soorten zacht speelgoed maken met een ultrazacht en duurzaam gevoel dat niet afgeeft na verloop van tijd. Het Velvet Mini garen is de perfecte keuze voor je amigurumi projecten waar precisie en kwaliteit belangrijk zijn. Maak de zachtste amigurumi's in de trend van kawaii haakfiguren met Katia Velvet Mini!
Katia Merino Aran Sunrise is een explosie van kleur die elk kledingstuk opfleurt. Dit basis garen, dat goed te combineren valt met Merino Aran, is ongelooflijk zacht, resistent en warm. Het is geverfd met een veelkleurige print in levendige tinten die samen een unieke kleurenrijkdom creëren. Als je een vleugje originaliteit aan jouw garderobe wilt toevoegen, is Katia Merino Aran Sunrise de beste optie voor jou. Draag jouw kleding met dit garen vol kleur en plezier!
Breinaald: 4,5-5,5
Gewicht: 100 gram.
Lengte: 155 meter.
Trui maat: 42: ca. 5 bol(len)
Samenstelling: 52% Merino Superwash - 48% Acryl
Proeflapje 10x10cm: 16 steken x 20 naalden
Merino Superwash Polyester , 5.5 13 , Lente / Zomer Herfst / Winter Wol en Garens. alles voor haken en breien bij hobbyboutique Monique| Bel ons +31 (0)53 4774097