Calma van Concept by Katia is een zacht en warm kettinggaren, gemaakt van hoogwaardig katoen met een lichte, satijnen glans van viscose. De elegante en delicate structuur maakt het een onmisbare basic voor elk seizoen. Maak tussenseizoenskleding met een subtiel mat-glanzend effect en een onbeschrijfelijke zachtheid met het Calma-garen van Concept by Katia!
Breinaald: 4,5-5
Haaknaald: 4-5
Gewicht: 50 gram
Lengte: 85 meter
Trui maat 42: 10 bollen
Samenstelling: 50% Katoen - 47% Viscose - 3% Polyamide
Proeflapje 10x10cm: 19 steken x 24 naalden
De bouclé trend komt tot uiting in de Silk Alpaca wol van Concept by Katia, een symbool van luxe en verfijning. Gemaakt van fijne ongeverfde alpacavezel en prestigieuze Moerbei-zijde, kun je met dit fijne maar volumineuze garen delicate kledingstukken en prachtige accessoires breien. Het voelt ongelooflijk zacht aan en maakt van elke steek een plezier. Brei je volgende meesterwerk met Silk-Alpaca van Concept by Katia!
Breinaald: 3,5-4
Haaknaald: 4-4,5
Gewicht: 25 gram.
Lengte: 150 meter.
Trui maat: 42: ca. 7 bol(len)
Samenstelling:74% Alpaca - 26% Zijde
Proeflapje 10x10cm: 25 steken x 33 naalden
Alpaca Superfine wol met een innovatieve behandeling, waardoor u uw breiwerk met de grootste zorg kunt onderhouden en het zonder probleem in de wasmachine kunt doen. Alpaquina is een ideaal garen voor het breien van sokken en babykleding. We stellen wij u daarom voor om een eenvoudig babytruitje te breien met slechts één streng van 100 gram Alpaquinawol.
Breinaald: 2-2,5
Haaknaald: 2,5-3
Gewicht: 100 gram.
Lengte: 360 meter.
Trui maat: 42: ca. 5 bol(len)
Samenstelling: 75% Alpaca Superfine - 25% Polyamide
Proeflapje 10x10cm: 32 steken x 39 naalden
Ontdek Lua van Concept by Katia, een verfijnd en verrassend fantasiegaren in lintconstructie om te breien. Met zijn subtiele pluche effect en kleurverloop kun je opvallende en speelse kledingstukken creëren voor je tussenseizoensgarderobe. Het linnen zorgt voor een rustieke touch, katoen en viscose voor frisheid en kleurintensiteit, en polyamide voor zachtheid. Probeer dit moderne garen uit voor jouw eigen kunstwerken!
Breinaald: 3-3,5
Haaknaald: 4-6
Gewicht: 50 gram
Lengte: 160 meter
Samenstelling: 52% Katoen - 26% Viscose - 12% Linnen - 10% Polyamider
Proeflapje 10x10cm: 27 steken x 35 naalden
Trui maat 42 ca 8 bol(len)
Angelo garen van Concept by Katia is de beste optie om zachte en lichte kledingstukken te breien! Een mengsel van Virgin Wool en Polyamide dat jouw creaties een engelachtige uitstraling en een prachtige kleurverloop geeft. Je hebt slechts 3 bolletjes Angelo nodig om een vrouwentrui met lange mouwen te breien. Laat je inpakken door de warmte van Angelo by Concept by Katia!
Breinaald: 3,5-4,5
Haaknaald"4,5-5
Gewicht: 100 gram.
Lengte: 450 meter.
Trui maat: 42: ca. 3 bol(len)
Samenstelling: 67% Merino Extrafine - 33% Polyamide
Proeflapje 10x10cm: 22 steken x 30 naalden
Zacht en licht geruwd garen, bedrukt in 3 kleuren, met kleurverloop in een perfecte cyclus. Naast Cashmere heeft Cashmina in zijn samenstelling Merino Superfine wol van 16,5 micra. Er is maar een bol van 50 gram van deze verfijnde wol nodig om een foulard of pashmina te breien.
Breinaald: 3,5-4,5
Haaknaald: 4-5
Gewicht: 50 gram.
Lengte: 290 meter.
Samenstelling: 68% Merino - 22% Polyamide - 10% Cashmere
Proeflapje 10x10cm: 23 steken x 32 naalden
Katia Linum 'Recycled Linen' is een mooi kwaliteits garen van zachte katoenvezel met gerecycled linnen van natuurlijke kleuren. De unieke structuur van het Linum-garen creëert een subtiele onregelmatigheid in het werkje, wat een mooi rustiek reliëfeffect geeft aan jouw moderne kledingstukken. Met Linum geniet je zowel van de natuurlijke look van linnen als van een verrassend zacht en donzig gevoel. Linum heeft de officiële RCS-certificering, afgegeven door het ICEA-instituut, dat garandeert dat bij de productie van het garen gerecycleerde materialen zijn gebruikt.
Het perfecte geruwde effect in de zomer is nu mogelijk dankzij Katia Pluma! Dit verrassende garen met natuurlijk aanzien doet denken aan mohair-achtig garen vanwege zijn zachte en donsachtige touch. Brei tijdloze en trendy kleding met naalden van 5 om Pluma maximaal te benutten. Geniet door ermee te breien, alleen of in combinatie met andere soorten garen voor meer volume-effecten in uw comfortabelste truien. Brei en kleed met uw creaties het hele jaar door!
Naalddikte: 5,5
Breinaald: 4,5-5
Gewicht: 50 gram
Lengte: 150 meter
Trui maat: 42: ca. 5 bol(len)
Samenstelling: 85% Katoen - 15% Polyamide
Proeflapje 10x10cm: 17 steken x 25 naalden
De Katia Kaleido is een voordelig garen met leuke kleurcombinaties. Door de 900 meter op een bol heeft u met een bol genoeg voor een leuke sjaal of omslagdoek. Bij het garen krijgt u gratis een leaflet met de beschrijving van een gehaakte omslagdoek en een gebreide sjaal.
Haaknaald: 4-4,5
Breinaald: 3,5-4
Gewicht: 150 gram.
Lengte: 900 meter.
Samenstelling: 80% Acryl, 10% Mohair en 10% Polyamide
Proeflapje 10x10cm: 22 steken x 29 naalden
Sjaal: ca.1 bol
Zijde Gemetalliseerd Polyester Gerecycled polyester uit plastic flessen Polyamide Scheerwol , 2 4.5 Wol en Garens. alles voor haken en breien bij hobbyboutique Monique| Bel ons +31 (0)53 4774097