Dompel jezelf onder in de warmte en underground stijl van Soho Alpaca van Concept by Katia! Deze volumineuze en geborstelde garen combineert de zachtheid van superfijne alpaca met de warmte van merino in een gedurfd kleureffect. De complexe multi-textuur creëert een prachtig mouliné-effect dat perfect past bij de trends van nu. Brei comfortabel met naalden in maat 7 en maak leuke truien. En het beste van alles is dat het machinewasbaar is! Koop Soho Alpaca en brei in stijl
Breinaald: 2-3
Haaknaald: 2,5-3
Gewicht: 50 gram.
Lengte: 360 meter.
Trui maat: 42: ca. 5 bol(len)
Samenstelling:80% Viscose - 20% Polyester
Ontdek de natuurlijke schoonheid met Pure Alpaca Natural Colours van Concept by Katia! Dit innovatieve garen biedt de gezellige look van bouclé zonder het gewicht, dankzij het unieke veelkleurige effect in zuivere alpacawol. De extreme lichtheid en uitzonderlijke prestaties maken het de perfecte keuze voor het breien van colsjaals, grove kledingstukken en vesten met maat 8 naalden. Creëer betoverende en tijdloze stukken met de natuurlijke tinten van alpaca!
Breinaald: 7-8
Haaknaald: 8-9
Gewicht: 50 gram.
Lengte: 100 meter.
Trui maat 42 ca. 5 bollen
Samenstelling:93% Alpaca Superfine - 7% Polyamide
Proeflapje 10x10cm: 9 steken x 12 naalden
Alpaca Superfine wol met een innovatieve behandeling, waardoor u uw breiwerk met de grootste zorg kunt onderhouden en het zonder probleem in de wasmachine kunt doen. Alpaquina is een ideaal garen voor het breien van sokken en babykleding. We stellen wij u daarom voor om een eenvoudig babytruitje te breien met slechts één streng van 100 gram Alpaquinawol.
Breinaald: 2-2,5
Haaknaald: 2,5-3
Gewicht: 100 gram.
Lengte: 360 meter.
Trui maat: 42: ca. 5 bol(len)
Samenstelling: 75% Alpaca Superfine - 25% Polyamide
Proeflapje 10x10cm: 32 steken x 39 naalden
De Katia Gentile Merino, een hoogwaardige Merinowol, is herkomstig uit het zuiden van Italië, met een eeuwenoude geschiedenis. De oorsprong ervan gaat terug tot de 15e eeuw. De Spaanse koningen schonken Spaanse Merino-rammen aan de Pauselijke Staat, die vervolgens werden gekruist met de plaatselijke schapen. Sindsdien heeft de zorgvuldige selectie die in de loop der jaren door fokkers in Puglia en Abruzzo is uitgevoerd, geresulteerd in het huidige ras dat Merino Gentile di Puglia wordt genoemd.
Met elk bolletje Katia Gentile Merino steun je de waarden van een project dat de herkomst certificeert van 100% Italiaanse wol van hoge kwaliteit. Brei unieke kledingstukken met de zachtheid, stevigheid en zuiverheid van Merinowol, geproduceerd volgens een strenge kwaliteitscontrole.
Ervaar het gevoel van de traditie en exclusiviteit in eigen handen met Katia Gentile Merino.
Breinaald: 7-8
Haaknaald: 8-9
Gewicht: 50 gram.
Lengte: 62 meter.
Trui maat: 42: ca. 12 bol(len)
Samenstelling: 100% Wol
Proeflapje 10x10cm: 12 steken x 16 naalden
per page
4 artikel(en)
Wol en Garens
Minimal Price:
€4.95
Winkelen per
Currently Shopping by
Materiaal:
Viscose
Wol
Yak
Alpaca Superfine
Zijde
Polyacryl
Scheerwol
Viscose Wol Yak Alpaca Superfine Zijde Polyacryl Scheerwol , CONCEPT by Katia Eko , 2 9 Wol en Garens. alles voor haken en breien bij hobbyboutique Monique| Bel ons +31 (0)53 4774097