Ontdek Katia Blue Jeans I, II, III en IV, een ongelooflijke lijn duurzame garens gemaakt van gerecyclede stoffen! Combineer 5 garens met verschillende effecten in 2 denimblauwe tinten en maak trendy patchwork- of colorblock-kledingstukken. Herleef de duurzame denimmode met Katia Blue Jeans, het 100% gerecyclede katoenen denimgaren. Maak indruk op iedereen, zonder het milieu te belasten!
Breinaald: 2,5-3
Haaknaald: 3-3,5
Gewicht: 100 gram
Lengte: 370 meter
Samenstelling: 67% Gerecycled Katoen - 30% Gerecycled Polyester - 3% Polyamide
Proeflapje 10x10cm: 27 steken x 37 naalden
Trui maat 42 ca 3 bol(len)
Ontdek Katia Blue Jeans I, II, III en IV, een ongelooflijke lijn duurzame garens gemaakt van gerecyclede stoffen! Combineer 5 garens met verschillende effecten in 2 denimblauwe tinten en maak trendy patchwork- of colorblock-kledingstukken. Herleef de duurzame denimmode met Katia Blue Jeans, het 100% gerecyclede katoenen denimgaren. Maak indruk op iedereen, zonder het milieu te belasten!
Breinaald: 2,5-3
Haaknaald: 3-3,5
Gewicht: 100 gram
Lengte: 370 meter
Samenstelling: 67% Gerecycled Katoen - 30% Gerecycled Polyester - 3% Polyamide
Proeflapje 10x10cm: 27 steken x 37 naalden
Trui maat 42 ca 3 bol(len)
Dompel jezelf onder in de warmte en underground stijl van Soho Alpaca van Concept by Katia! Deze volumineuze en geborstelde garen combineert de zachtheid van superfijne alpaca met de warmte van merino in een gedurfd kleureffect. De complexe multi-textuur creëert een prachtig mouliné-effect dat perfect past bij de trends van nu. Brei comfortabel met naalden in maat 7 en maak leuke truien. En het beste van alles is dat het machinewasbaar is! Koop Soho Alpaca en brei in stijl
Breinaald: 2-3
Haaknaald: 2,5-3
Gewicht: 50 gram.
Lengte: 360 meter.
Trui maat: 42: ca. 5 bol(len)
Samenstelling:80% Viscose - 20% Polyester
Dompel jezelf onder in de warmte en underground stijl van Soho Alpaca van Concept by Katia! Deze volumineuze en geborstelde garen combineert de zachtheid van superfijne alpaca met de warmte van merino in een gedurfd kleureffect. De complexe multi-textuur creëert een prachtig mouliné-effect dat perfect past bij de trends van nu. Brei comfortabel met naalden in maat 7 en maak leuke truien. En het beste van alles is dat het machinewasbaar is! Koop Soho Alpaca en brei in stijl!
Breinaald: 6,5-7
Haaknaald: 7-8
Gewicht: 50 gram.
Lengte: 75 meter.
Trui maat: 42: ca. 7 bol(len)
Samenstelling:50% Alpaca Superfine - 32% Merino - 18% Polyamide
Proeflapje 10x10cm: 12 steken x 15 naalden
Ontdek Katia Big Bambi, de evolutie van ons geliefde chenillegaren Katia Bambi! Met een grotere dikte volgt het de trend van dikkere garens. We hebben onze klassieke chenille vernieuwd in een versie voor haaknaalden maat 12/15, perfect voor XXL amigurumi's. Haak gemakkelijk een warme colsjaal of een schattig babydekentje. Maak de leukste projecten met extra zachtheid met Katia Big Bambi!.
Ontdek de natuurlijke schoonheid met Pure Alpaca Natural Colours van Concept by Katia! Dit innovatieve garen biedt de gezellige look van bouclé zonder het gewicht, dankzij het unieke veelkleurige effect in zuivere alpacawol. De extreme lichtheid en uitzonderlijke prestaties maken het de perfecte keuze voor het breien van colsjaals, grove kledingstukken en vesten met maat 8 naalden. Creëer betoverende en tijdloze stukken met de natuurlijke tinten van alpaca!
Breinaald: 7-8
Haaknaald: 8-9
Gewicht: 50 gram.
Lengte: 100 meter.
Trui maat 42 ca. 5 bollen
Samenstelling:93% Alpaca Superfine - 7% Polyamide
Proeflapje 10x10cm: 9 steken x 12 naalden
Alpaca Superfine wol met een innovatieve behandeling, waardoor u uw breiwerk met de grootste zorg kunt onderhouden en het zonder probleem in de wasmachine kunt doen. Alpaquina is een ideaal garen voor het breien van sokken en babykleding. We stellen wij u daarom voor om een eenvoudig babytruitje te breien met slechts één streng van 100 gram Alpaquinawol.
Breinaald: 2-2,5
Haaknaald: 2,5-3
Gewicht: 100 gram.
Lengte: 360 meter.
Trui maat: 42: ca. 5 bol(len)
Samenstelling: 75% Alpaca Superfine - 25% Polyamide
Proeflapje 10x10cm: 32 steken x 39 naalden
Katia Winter Washi is een dik garen van 47% polyester, 20% viscose, 13% acryl, 10% mohair en 10% polyamide. Deze combinatie zorgt ervoor dat je het effect van leer krijgt. Dit garen is uitermate geschikt voor het maken van een leuke tas of interieur accesoires. Met Katia Winter Washi is het ook mogelijk om een fijne sjaal of top te maken..
Hiro van Concept by Katia maakt jouw haak en brei avonturen nog leuker! Dit unieke garen is een perfecte mix van Merino Extrafine wol en zijde, dat zacht aanvoelt en een rijk bereik aan kleuren biedt. De kleuren wisselen elkaar af wat zorgt voor prachtige effecten in jouw breiprojecten. Vergeet de gewone garens en ervaar de onbeschrijfelijke zachtheid van Hiro van Concept by Katia. Het is een unieke ervaring die je niet wilt missen.
Breinaald: 6,5-7
Haaknaald: 7-8
Gewicht: 100 gram.
Lengte: 170 meter.
Trui maat 42 ca. 4 bollen
Samenstelling: 68% Acryl - 15% Wol - 10% Gerecycled Polyester - 7% Alpaca
Proeflapje 10x10cm: 11 steken x 16 naalden
Ontdek het ongelooflijke volume van de WOW! Fluffy garen van Katia Herfst-Winter 2023/2024! Een zacht garen in een moderne reeks kleuren om er trendy uit te zien. Met een betaalbare prijs is het perfect om te combineren met WOW! Chunky garen en moderne en hippe kleding te creëren. Verras iedereen door 100% WOW-ontwerpen te breien!.
Breinaald: 7-8
Haaknaald: 8-9
Gewicht: 100 gram.
Lengte: 250 meter.
Trui maat 42 ca. 3 bollen
Samenstelling: 65% Acryl - 17% Polyamide - 9% Viscose - 9% Wol
Proeflapje 10x10cm: 12 steken x 18 naalden
Ongelofelijk licht met een uitstekend rendement! Piumino doet de schoonheid van Alpaca goed uitkomen in dit garen met kleurverloop en een verfijnd maar contrasterend effect van kleurtoevoegingen. Opvallend is het grote formaat van deze bol van 50 gram, zowel vanwege het volume en de zachtheid, als de looplengte ervan, namelijk 125 meter. Er zijn maar 2 bollen Piumino nodig om een zachte sjaal met geruwd voorkomen te breien.
Breinaald: 6,5-7
Haaknaald: 7-8
Gewicht: 50 gram.
Lengte: 125 meter.
Trui maat: 42: ca. 4 bol(len)
Samenstelling: 64% Alpaca Superfine - 36% Polyamide
Proeflapje 10x10cm: 11 steken x 17 naalden
Met dit dikke garen brei of haak je al snel en comfortabel kleding met een hippe tweed print. Katia Bulky Tweed is een basisgaren dat voor het grootste deel uit acrylvezel bestaat. Dit geeft het garen prachtig volume en een krachtige uitstraling. Ongetwijfeld is dit volumineuze garen met gespikkeld tweed effect onmisbaar in basispatronen voor zowel kinderen als volwassenen...
Breinaald: 4,5-5
Haaknaald: 5-5,5
Gewicht: 100 gram.
Lengte: 150 meter.
Trui maat: 42: ca. 5 bol(len)
Samenstelling:80% Acryl - 15% Wol - 5% Viscose
Proeflapje 10x10cm: 13 steken x 18 naalden
Katia Galaxy is een gemetalliseerd garen met glitter in goud-en zilvertinten. Galaxy is een oogverblindend garen voor het vervaardigen van glamoureuze vesten voor de vrouw of feestelijke poncho's. Het is speciaal garen voor feestelijke sjaals. * De kleur 13 bevat 65% polyamide in plaats van 65% polyester
Naalddikte: 2,54-3
Gewicht: 25 gram
Lengte: 125 meter
Trui maat: 42: ca. 12 bol(len)
Samenstelling: 65% Polyester - 35% Gemetalliseerd Polyester
Proeflapje 10x10cm: 27 steken x 34 naalden
Katia Polar is een speels effectgaren dat met zijn pluizige draad zorgt voor een echte bontlook. Katia Polar is gemaakt van 100% Polyester en is met zijn velvet bontachtige looks perfect voor het maken van warme accessoires als mutsen en sjaals. Met zijn zachte touch draagt Katia Polar heerlijk comfortabel.
Tip van Katia: Vanwege de produktiekenmerken van dit artikel en om een homogeen breiwerk te verkrijgen in textuur en kleur, raden wij aan om het te breien met 2 bollen garen, hierbij afwisselend twee naalden breien met elk van de bollen garen.
Naalddikte: 7-8
Gewicht: 100 gram.
Lengte: 60 meter.
Trui maat 42: ca. 5 bol(len)
Samenstelling: 100% Polyester
Proeflapje 10x10cm: 7 steken x 12 naalden
Katia Baby Nature is gemaakt van een heerlijke zachte scheerwol die niet prikt. Door de zachtheid en machine wasbaarheid is dit een ideaal garen voor baby- en kinderkleding. Het is ook ideaal voor het breien, of haken een superzacht plaid voor op de bank!
Alpaca Superfine Gerecycled Polyester Polyester Scheerwol Viscose , 2.5 8 13 Wol en Garens. alles voor haken en breien bij hobbyboutique Monique| Bel ons +31 (0)53 4774097