De bouclé trend komt tot uiting in de Silk Alpaca wol van Concept by Katia, een symbool van luxe en verfijning. Gemaakt van fijne ongeverfde alpacavezel en prestigieuze Moerbei-zijde, kun je met dit fijne maar volumineuze garen delicate kledingstukken en prachtige accessoires breien. Het voelt ongelooflijk zacht aan en maakt van elke steek een plezier. Brei je volgende meesterwerk met Silk-Alpaca van Concept by Katia!
Breinaald: 3,5-4
Haaknaald: 4-4,5
Gewicht: 25 gram.
Lengte: 150 meter.
Trui maat: 42: ca. 7 bol(len)
Samenstelling:74% Alpaca - 26% Zijde
Proeflapje 10x10cm: 25 steken x 33 naalden
Subtiele en elegante bedrukking, waarbij contrasterende kleurvlakken vervagen op een rustieke, gemêleerde ondergrond in beigetinten, verkregen door de gebruikte Alpaca in zijn natuurlijke kleur. Een nieuwe Premium Socks & More serie in 4 ply dikte, waarmee je kunt dromen van comfortabele en zachte sokken van de hoogste kwaliteit!
.
Breinaald: 2,5-3
Gewicht: 100 gram.
Lengte: 400 meter.
Samenstelling: 65% Merino Superwash - 25% Polyamide - 10% Alpaca
Proeflapje 10x10cm: 30 steken x 42 naalden
Starters opgelet, dit garen is voor jou! Chunky van Wow by Katia is een garen met een zeer zachte touch en een gemiddelde dikte om gemakkelijk te breien met de 10 mm breinaalden. Brei oversized truien, dekens, mutsen, sjaals, clutch, vesten en nog veel meer met het nieuwe garen Chunky van Wow by Katia. Als je meer houdt van unieke, alternatieve ontwerpen, met wat meer persoonlijkheid, kijk dan eens naar de Wow by Katia Kits die bestaan uit de Chunky garenbollen. Als je nieuw bent in de wereld van het breien, dan raden wij je aan om te beginnen met de makkelijkere patronen die speciaal voor jou zijn gemaakt. Zo maak je al een muts in matrozenstijl met slechts 1 bol Chunky garen, een gehaakte clutch met 2 bollen Chunky garen en een dubbele kraag met 3 bollen Chunky garen. Met slechts een paar bollen garen krijg je al een Wow resultaat!.
Breinaald: 9-10
Haaknaald: 10-12
Gewicht: 100 gram.
Lengte: 75 meter.
Trui maat 42: 7bollen
Samenstelling: 75% Acryl - 15% Wol - 10% Alpaca
Proeflapje 10x10cm: 8 steken x 12 naalden
Katia Baby Nature is gemaakt van een heerlijke zachte scheerwol die niet prikt. Door de zachtheid en machine wasbaarheid is dit een ideaal garen voor baby- en kinderkleding. Het is ook ideaal voor het breien, of haken een superzacht plaid voor op de bank!